Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Hekiminize güvendiğiniz zaman bütün hastalıkların üstesinden gelebilirsiniz… doktor hanımla ilk tanıştığımızda büyük korkularım vardı fakat profesyonelce yaptığı doğru müdahale ile hayatımı kurtardığında muayenehaneden çok güçlü çıkmıştım… sevgili doktorum yeni iş yerinizde benim gibi nice hastalarınızı iyileştireceğiniz için şimdiden binlerce teşekkürler 🙏 iyiki varsınız

Ferhal Tetik


İlk bebeğimi başka bir doktor takip ederken, henüz 33. haftada gece saatlerinde, evde iken, erken doğum riski ile karşılaştım ve normalde takip eden doktorumu defalarca arayıp ulaştığımda, anlattığım belirtilerin önemsiz olduğunu söyledi, fakat ikna olamadık. Teyit almak için Rüya hanımı aradığımızda gece olmasına rağmen, telefonumuzu açtı ve yeni doğan servisi güçlü olan hastane ismi vererek derhal yola çıkmamızı söyledi. Hızlı ve doğru yönlendirmeleri sayesinde evden hastaneye yola çıktık ve bebeğim 33 haftalık olarak, o gece dünyaya geldi. Rüya hanım sayesinde, normal zamanda doğan çocuklar gibi tüm aktivitelerini yaparak, sağlıklı büyüme şansını yakaladı. Rüya hanım, hayatımızın dönüm noktasında karşımıza çıktı.
İkinci bebeğimin takibinde tabi ki Rüya hanımla yola devam ettim. Gayet keyifli, pürüzsüz bir süreç oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Minnettarız…

Dilek Yaman


Rüya Hanım, 7 senelik tedavi sürecimin cerrahi işlemleri dahil olmak üzere beni takip etmiştir. Kendisi dış merkezlerde ki tedavilerde dahi tetkik ve takiplerim konusunda bana destek olmuştur. Tüm olumsuzluklarda beni asla endişelendirmeden, soğuk kalınlıkla durumu analiz eden, devlette çalıştığı süreç icerisinde de sabırla her soruma yanıt veren, ameliyatımda beni ameliyathane kapısından kendisi gelip alan, korkma diyerek cesaretlendiren, bilgisine, tecrübesine ve elinin hassasiyetine çok güvendiğim çok kıymetli doktorum. Başarılarınız daim olsun.

Bahar Silis


Rüya Hanım uzmanlığı ve kalitesiyle gerçekten içimizi rahatlattı. Böyle zorlu ve ilk defa deneyimlediğimiz bir yolda bizlere sonsuz destek verdi. Her şey için teşekkür ederiz.

Ayşegül Yılmaz